Doplňky pro roubenky

Nabídka doplňků pro roubenky

 

Na českém trhu působí mnoho firem nabízející rozsáhlý sortiment zboží pro roubenky a dřevostavby. Chceme Vám  touto cestou nabídnout výběr toho nejzajímavějšího. Všechny nabízené produkty je možné u nás objednat.

 

 

BETONOVÁ DLAŽBA:

Stavba roubenky není jen o samotné roubence, ale i okolí chalupy je velice důležité. Proto Vám nabízíme betonovou dlažbu ve stylu dřeva. Dlažební nášlapné desky imitují vzhledem povrchu i barvou dřevěné trámy, desky s kůrou a pražce, nebo staré dřevěné dláždění s letokruhy. Jsou vhodné do zahrad, pro přechody okrasných zón nebo jako zpevňující prvek. Dlažba se vyrábí v několika velikostech a typech povrchů, jednotlivé prvky je možné spolu kombinovat do skladeb k dláždění souvislé plochy pro lehkou zátěž. Povrch je impregnován proti znečištění a pronikání vody. Plochu z této dlažby je možné ohraničit použitím speciálního reliéfního obrubníku ve stejné barevnosti a s podobným povrchem. 

 

 

CIHLY LÍCOVÉ:

Lícové cihly rozdělujeme dle způsobu výroby na lícové cihly tažené a lícové cihly ražené. Lícové cihly tažené mají tři obvodové strany pohledové a jednu stranu technologickou. Lícové cihly ražené mají všechny čtyři obvodové stěny pohledové.

Nejčastějším použitím lícových cihel jsou fasády rodinných domů, ploty, zídky, komíny a zahradní architektura. Jsou použity také na fasádách administrativních budov nebo sportovních hal. Úspěšně se používají v interiérech na krby a různé zídky.

 

 

STAVEBNÍ KOVÁNÍ:

Zakázková výroba stavebního rustikálního kování. Jde o stylové rustikální kování dodávané na přání zákazníka v mnoha různých provedeních.

 

 

Více fotografií naleznete v sekci referenční stavby.

 

 

Využijte náš kontaktní formulář k nezávazné poptávce roubenky na klíč. Formulář nabízí prostor také pro Vaše další dotazy. Naši pracovníci se Vám budou rádi věnovat:

Fotogalerie

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana