Levné dřevostavby

Levné dřevostavby na klíč

Vzhledem k velké poptávce po dostupném a moderním bydlení, jsme se rozhodli nabídnout vám novinku v podobě cenově dostupné dřevostavby.

Uvedenou dřevostavbu nabízíme ve spolupráci s firmou G SERVIS CZ a jedná se o bungalow s označením Bungalow 14. Orientační cena hrubé stavby naší akční dřevostavby je do jednoho milionu korun, konkrétně cena začíná od 870.000 Kč. Jedná se o orientační cenu bez DPH na základě známých a praxí ověřených nákladů.

Uvedená dřevostavba je dům malé velikostní kategorie, vhodný do nízké okolní zástavby. Tato dřevostavba je vhodná do rovinatého nebo mírně svahovitého terénu. Svými vnitřními prostory tato dřevostavba uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny. Svým řešením je dům vhodný i pro bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Tato dřevostavba je finančně nenáročná, technicky velmi jednoduchá a rychle postavená. Dřevostavba je navržena bez stropní konstrukce. Díky svým rozměrům je možnost výstavby této dřevostavby i na menších stavebních parcelách.

Doporučujeme dodávku dřevostavby na klíč.

Základní parametry dřevostavby :

dispozice ... 3+1
zastavěná plocha ... 75,2 m2
obestavěný prostor ... 280,8 m3
celková užitková plocha ... 59,2 m2
užitková plocha přízemí ... 59,2 m2
užitková plocha podkroví ... 0
výška hřebene střechy ... 3,96 m2
sklon střechy ... 25°
orientace hlavního vstupu ... S, SV, V

 

Náklady na vytápění dřevostavby :

elektrický kotel ... cca. 23.320 Kč
plynový turbokotel ... cca. 14.437 Kč
tepelné čerpadlo vzduch-voda ... cca. 8.800 Kč

 

Výhody dřevostavby :

- tepelně-izolační vlastnosti dřevostavby

Použitím správné izolace obvodového pláště dřevostavby lze zabránit rychlému vychladnutí dřevostavby v zimě a v letním období ochrání proti přehřívání interieru.

- větší úložný prostor dřevostavby

V porovnání s klasickým zděným domem jsou nosné stěny dřevostavby slabší a proto lze na stejném zastavěném prostoru využít větší plochu.

- rychlost výstavby dřevostavby

Nabízená dřevostavba je složena z dřevěných panelů, které se skládají k sobě a tvoří tak stavebnici, která je rychle složena. Jednotlivé díly jsou vyrobeny a připraveny u výrobce a na místě stavby se pouze montují. Díky technologii stavby lze dřevostavbu složit kdykoli v průběhu roku. Omezení platí pouze pro základovou desku dřevostavby. Výstavba takovéhoto domu je zpravidla rychlejší než u klasického zděného domu a trvá pouze několik měsíců.

- variabilita dřevostavby

Jelikož jsou vlastně dřevostavby stavebnicí z panelů, lze kdykoli v budoucnu, lehkým zásahem, měnit umístění příček a tím tak měnit i dispozici dřevostavby.

Nevýhody dřevostavby :

- vlastnosti dřevostavby

O vlastnostech dřevostaveb se obecně vedou dlouhé diskuze. Jenou z nich je například takzvané sedání dřeva při jeho vysychání. Zde se využívá velkoformátových panelů, které při sesazení tvoří pevnou konstrukci, která pohyb dřevostavby minimalizuje.

- hořlavost dřevostavby

O dřevostavbách se traduje mýtus o jejich zvýšené hořlavosti díky materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Při dodržení všech bezpečnostních opatření a při dodržení všech doporučení výrobce se udává, že dřevěné konstrukce odolávají pořáru dokonce lépe než konstrukce ocelové.

Ceny projektů a realizace dřevostavby :

cena stavby "na klíč" ... 1.590.000 Kč
cena hrubé stavby ... 870.000 Kč
cena projektu domu ... 26.800 Kč
cena výkazu výměr ... 2.480 Kč
cena osazení domu ... 9.900 Kč
cena průkazu ENB ... 2.980 Kč
cena malého projektu ... 990 Kč

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Fotogalerie

Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana - prosíme vyplňte výsledek (číslo)
* dvě plus tři je: